Novinka Three kings – aromaterapeutický sprej

Sprej Three kings (tři králové) je novinkou pro letošní podzim.

Je to mnohem víc než jen vůně!

Tři králové podle proroctví přinesli novému králi dary nejcennější: zlato, kadidlo a myrhu.

Three kings obsahuje jedinečnou kombinaci esencí vzácného kadidla, myrhy, hřebíčku, skořice, eukalyptu, rozmarýnu a citronu – to vše obohacené o částice pravého zlata. Three kings posiluje imunitní systém, působí antibakteriálně a antiviroticky, usnadňuje dýchání a napomáhá uvolnění dutin. Dokáže přinést slavnostní atmosféru, podporuje energie, celkově zklidňuje a povznáší na těle i na duši.

Vůně otevírá emoce a rozehrává příběh, který píšete vy sami. Pro někoho je to podzim, když barevné listí opouští větve a vy procházíte se svařeným vínem v ruce ztichlou krajinou. Pro jiného zima. Ta zima, kdy sníh pod nohama křupe s každým vaším krokem a vítr žene jeho oblaka do nových závějí. Možná to je hudba a atmosféra okamžiku, která před Vánocemi zní a voní z otevřených kostelů. Možná výraz dětských očí, když někdo tajemný zazvoní u vánočního stromku. Jsou to příběhy psané na míru. Emoce ze šuplíků vašeho podvědomí, na které jste třeba dávno zapomněli a které vám tři králové umožní si připomenout.

Vzájemný soulad účinku, vůně a období, pro které bude tento produkt typický, je jen dalším příkladem geniality přírody a jejích zákonitostí.

Dýchej volně a žij!

Komentáře

Přidat komentář