VAŠE ZKUŠENOSTI

Jsme rádi, že s námi sdílíte své zkušenosti 

Krásný den všem. Dnes bych se s Vámi ráda podělila o zkušenost přímo s paní Ticháčkovou. Jak jsem sama poznala, je to opravdu člověk na svém místě. Ani chvilku neváhala pomoci, když jsem se v Děčíně ocitla v úzkých, více než 200km od domova a kontaktovala ji ve 22 hodin. Byla velmi ochotná, vstřícná a zachránila nám dovolenou. Ještě jednou díky! Žena s velkým srdcem a krásnou duší! Andrea
Andrea
Dobrý den, pravé koleno mám po operaci více jak 14let, kdy mi byl odstraněn přední zkřížený vaz. Na plastice vazu jsem nebyla. Dlouhodobě jsem hrála volejbal a cvičila. Nyní rekreačně běhám. Nedávno jsem začala mít s kolenem problémy, nemohla jsem skoro chodit, zejména chůze po schodech dolů mi dělala problém. Zkusila jsem vše možné, jen k doktorovi se mi nechtělo. Nedávno jsem si pořídila nákolenku s turmalínem. Přikládala jsem si ji pravidelně každý den. Poprvé jsem vydržela pouze 5 minut a ne doporučených 20 minut. Ale délku nošení prodlužuji. Asi po týdnu užívání jsem zkusila opět jít běhat (běhám od 5 do 10km) a musím říct, že i druhý den po běhání jsem mohla normálně chodit, i po schodech. Nákolenku nyní používám víc jak měsíc, měsíčně naběhám kolem 100km a po schodech chodím normálně 🙂 Mohu jen doporučit!!!
Monika Steppanová
Připojuji svojí zkušenost s výrobkem od Green World "nákolenky s turmalínem". Jsem několik let po artroskopické operaci menisků. Koleno hodně zatěžuji sportem. V poslední době mě koleno často bolelo, především při sportu a chůzi po schodech. Od té doby, co používám nákolenky s turmalínem se bolest minimalizovala. Používám asi měsíc. Fakt jsem spokojený! Doporučuji!
Jan
Turmalínové koule na praní. Zdravím, mám tyto turmalínové koule pod polštářem a jsem moc spokojená, konečně pořádně spím. Cítím se skutečně jako očištěná a odpočatá z předchozího dne. Nebudu je používat na praní, nýbrž na spaní.
Lenka